O nás

Naše společnost sponzorovala MŠ Kolovraty

Naše společnost S&H Truhlářství Group s.r.o. věnovala na vánoce v roce 2022, do mateřské školy v Praze Kolovratech (www.mskolovraty.cz) 217 vánočních stromečků. Přesněji 138 kusů malých a 79 kusů středních v celkové hodnotě 79.900kč.

Děkujeme paní ředitelce Michaele Konečné a celému týmu MŠ Kolovraty za spolupráci v následujicích letech.Stromky do všech tříd:Medvíďata, Kuřátka, Žabičky, Sluníčka, Koťátka, Rybičky, Berušky, Kytičky, Autíčka.Dětem stromečky udělaly obrovskou radost.

Každé dítě si mohlo ozdobený stromek vzít domů.

Hotová práce dětí MŠ Kolovraty

Vyrábíme dětem domečky pro skřítky

Naše společnost také vyrábí pro www.domeckyproskritky.cz různé dřevěné výrobky. Už podle názvu e-shopu můžete tušit, že se jedná o domečky pro skřítky, ale také další různé dřevěné výrobky jako jsou např: pergola, lavička, stolek, plot, kadibudka a další různé doplňky.

Jak hovoří paní Stanislava Adamcová, majitelka a zakladatelka www.domeckyproskritky.cz : Každé dítě by mělo mít svého sktřítka.

Přečtěte si více infomací ze stránky, jaké má výhody mít doma svého skřítka pro své děti:

Přivítejte skřítky do svých domovů.

 Pořídit si domů domeček pro skřítky znamená  najít nové a jiné způsoby, jak si hrát.

  • Hra se skřítky se může neustále vyvíjet.
  • Rozvíjí dětskou představivost a kreativitu.
  • Nenásilně posouvá děti k tomu, aby trávily více času venku, hledaly v lese či v parku přírodniny, jako kamínky, šišky a s nimi pak budovaly skřítkům jejich kouzelný svět.
  • Při tvoření si děti procvičují jemnou motoriku a dovednosti.
  • Učí děti plánovat a zjišťovat si informace. Děti se naučí, že když chtějí pro skřítka zasadit k domečku krásně kvetoucí jarní cibuloviny, cibulky musí do země už před zimou. Vřes kvete na podzim, vřesovec zase na jaře. A pro borové šišky musí naplánovat výlet do lesa, kde rostou borovice.
  • Učí děti o někoho pečovat. I když je skřítek jen v jejich fantazii, musí se o jeho domeček starat.
  • Rozvíjí v dětech estetické cítění. Zahrádka s domečkem se mění s každým ročním obdobím.Na jaře pokvetou krokusy a děti mohou skřítkům uplést plůtek z proutků. V létě vyskládají chodníčky z oblázků od moře. Na podzim zasadí vřesy a v zimě třeba připraví vánoční výzdobu. Pokaždé tu budou děti dělat s cílem, aby to skřítci měli hezké.