O nás

Vyrábíme dětem domečky pro skřítky

Naše společnost také vyrábí pro www.domeckyproskritky.cz různé dřevěné výrobky. Už podle názvu e-shopu můžete tušit, že se jedná o domečky pro skřítky, ale také další různé dřevěné výrobky jako jsou např: pergola, lavička, stolek, plot, kadibudka a další různé doplňky.

Jak hovoří paní Stanislava Adamcová, majitelka a zakladatelka www.domeckyproskritky.cz : Každé dítě by mělo mít svého sktřítka.

Přečtěte si více infomací ze stránky, jaké má výhody mít doma svého skřítka pro své děti:

Přivítejte skřítky do svých domovů.

 Pořídit si domů domeček pro skřítky znamená  najít nové a jiné způsoby, jak si hrát.

  • Hra se skřítky se může neustále vyvíjet.
  • Rozvíjí dětskou představivost a kreativitu.
  • Nenásilně posouvá děti k tomu, aby trávily více času venku, hledaly v lese či v parku přírodniny, jako kamínky, šišky a s nimi pak budovaly skřítkům jejich kouzelný svět.
  • Při tvoření si děti procvičují jemnou motoriku a dovednosti.
  • Učí děti plánovat a zjišťovat si informace. Děti se naučí, že když chtějí pro skřítka zasadit k domečku krásně kvetoucí jarní cibuloviny, cibulky musí do země už před zimou. Vřes kvete na podzim, vřesovec zase na jaře. A pro borové šišky musí naplánovat výlet do lesa, kde rostou borovice.
  • Učí děti o někoho pečovat. I když je skřítek jen v jejich fantazii, musí se o jeho domeček starat.
  • Rozvíjí v dětech estetické cítění. Zahrádka s domečkem se mění s každým ročním obdobím.Na jaře pokvetou krokusy a děti mohou skřítkům uplést plůtek z proutků. V létě vyskládají chodníčky z oblázků od moře. Na podzim zasadí vřesy a v zimě třeba připraví vánoční výzdobu. Pokaždé tu budou děti dělat s cílem, aby to skřítci měli hezké.

Naše společnost sponzorovala MŠ Kolovraty

Naše společnost S&H Truhlářství Group s.r.o. věnovala do mateřské školy v Praze Kolovratech (www.mskolovraty.cz) 217 vánočních stromečků. Přesněji 138 kusů malých a 79 kusů středních v celkové hodnotě 79.900kč.

Děkujeme paní ředitelce Michaele Konečný a celému týmu MŠ Kolovraty za spolupráci v následujicích letech.Stromky do všech tříd:Medvíďata, Kuřátka, Žabičky, Sluníčka, Koťátka, Rybičky, Berušky, Kytičky, Autíčka.Dětem stromečky udělaly obrovskou radost.

Každé dítě si mohlo ozdobený stromek vzít domů.

Hotová práce dětí MŠ Kolovraty