Munchkin - Hrneček s brčkem Simple Clean 296ml - modrý

Neohodnoceno
Značka: Munchkin
252,89 Kč 209 Kč bez DPH
Skladem (>2 ks)

Konečně hrneček s brčkem, které můžete čistit! Třídílná konstrukce hrnku umožňuje snadné sestavení a čištění. Hrneček s brčkem pro batolata s objemem 296 ml na vodu, mléko nebo džus Slámka se lehce otevírá pro snadné a důkladné čištění Obsahuje jednosměrný ventil, který zabraňuje vylití nápoje Lze mýt v myčce nádobí v horním stojanu Pro věk 12+ měsíců Návod k použití ke stažení   Návod k použití: A. Víčko z hrnečku uvolněte tahem přímo nahoru. Víčko není třeba odšroubovat. B. Vytáhněte z víčka brčko. C.Sejměte z brčka horní víčko, poté brčko podélně podél švu rozevřete odtažením stran směrem od sebe. Poznámka: Před prvním použitím výrobek rozeberte, umyjte a jednotlivé části vložte na 5 minut do vroucí vody. Tím zajistíte dostatečnou hygienu. Před každým dalším použitím hrneček důkladně umyjte, abyste zajistili dostatečnou hygienu. Lze mýt v horním koši myčky nádobí. Po prvním použití hrneček už nevyvařujte ani nesterilizujte. AKTIVACE VENTILU 1.Součástí brčka je jednocestný ventil, který zabraňuje rozlití nápoje. Ten musí být před prvním použitím aktivován. Uvnitř horní části brčka najděte ventil a pro aktivaci ho stiskněte. 2. Chcete-li brčko znovu utěsnit, stiskněte strany k sobě a prsty sjeďte po celé délce brčka. Připevněte brčko k víčku. 3. Zkontrolujte, zda nikde nejsou mezery či otvory, aby byla zachována těsnost hrnečku. 4. Vložte brčko do víčka, dokud nebudou šipky zarovnané. Otočte pítko směrem od okraje. Poznámka: Víčko není třeba šroubovat. 5. Naplňte hrneček pitnou vodou. Víčko zatlačte pořádně dolů, abyste zajistili těsnost hrnečku. 6. Aby nedošlo k vytékání tekutiny z hrnečku, když nebude používán, zatlačte jemně na špičku pítka, dokud nebude zajištěno uvolňovací pojistkou. Pokud máte hrneček v přebalovací či jiné tašce, ujistěte se, že je ve svislé poloze. Hrneček je netekoucí, když je pítko zajištěno uvolňovací pojistkou. 7. Pro otevření hrnečku stiskněte uvolňovací pojistku a pítko uvolněte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně hrneček s brčkem, které můžete čistit!

  • Třídílná konstrukce hrnku umožňuje snadné sestavení a čištění.
  • Hrneček s brčkem pro batolata s objemem 296 ml na vodu, mléko nebo džus
  • Slámka se lehce otevírá pro snadné a důkladné čištění
  • Obsahuje jednosměrný ventil, který zabraňuje vylití nápoje
  • Lze mýt v myčce nádobí v horním stojanu
  • Pro věk 12+ měsíců
  • Návod k použití ke stažení

 

Návod k použití:

A. Víčko z hrnečku uvolněte tahem přímo nahoru. Víčko není třeba odšroubovat.
B. Vytáhněte z víčka brčko.
C.Sejměte z brčka horní víčko, poté brčko podélně podél švu rozevřete odtažením stran směrem od sebe.

Poznámka: Před prvním použitím výrobek rozeberte, umyjte a jednotlivé části vložte na 5 minut do vroucí vody. Tím zajistíte dostatečnou hygienu. Před každým dalším použitím hrneček důkladně umyjte, abyste zajistili dostatečnou hygienu. Lze mýt v horním koši myčky nádobí.

Po prvním použití hrneček už nevyvařujte ani nesterilizujte.

AKTIVACE VENTILU

1.Součástí brčka je jednocestný ventil, který zabraňuje rozlití nápoje. Ten musí být před prvním použitím aktivován. Uvnitř horní části brčka najděte ventil a pro aktivaci ho stiskněte.

2. Chcete-li brčko znovu utěsnit, stiskněte strany k sobě a prsty sjeďte po celé délce brčka. Připevněte brčko k víčku.

3. Zkontrolujte, zda nikde nejsou mezery či otvory, aby byla zachována těsnost hrnečku.

4. Vložte brčko do víčka, dokud nebudou šipky zarovnané. Otočte pítko směrem od okraje. Poznámka: Víčko není třeba šroubovat.

5. Naplňte hrneček pitnou vodou. Víčko zatlačte pořádně dolů, abyste zajistili těsnost hrnečku.

6. Aby nedošlo k vytékání tekutiny z hrnečku, když nebude používán, zatlačte jemně na špičku pítka, dokud nebude zajištěno uvolňovací pojistkou. Pokud máte hrneček v přebalovací či jiné tašce, ujistěte se, že je ve svislé poloze. Hrneček je netekoucí, když je pítko zajištěno uvolňovací pojistkou.

7. Pro otevření hrnečku stiskněte uvolňovací pojistku a pítko uvolněte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: